Projektowanie kuchni - Kuchnie na wymiar Szczecin

Z powodzeniem wykonujemy projekty kuchni w Szczecinie i okolicy jak również na terenie całej Polski.
Zapraszamy do kontaktu.

O firmie AleKuchnie - dlaczego właśnie my?

Firma Alekuchnie zajmuje się projektowaniem mebli i kuchni od lat. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Wszystkie nasze projekty tworzone są z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać każdym oczekiwaniom. Posiadamy doświadczenie zarówno przy kompleksowych realizacjach projektów dla klientów indywidualnych jak również komercyjnych.

Alekuchnie współpracuje z wieloma wykonawcami budowlanymi, szklarzami, firmami wyposażenia wnętrz oraz zakładami obróbki stali. Do produkcji mebli używamy tylko sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Chętnie sięgamy również po nietuzikowe i nowoczesne rozwiązania. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, terminowość i milą atmosferę podczas współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Chętnie pomożemy Państwu w zrealizowaniu Państwa największych aranżacyjnych marzeń.

Projektujemy dla Państwa:
-Aranżacje kuchenne
-Zabudowy kuchenne
-Kuchnie na wymiar
-Aranżacje salonu, pokojów dziecięcych, biura
-Nietypowe zagospodarowania wnęk (trudne przestrzenie, skosy itp.)
-Kompleksowo wnętrza mieszkalne
-Indywidualne meble użytkowe

O projektowaniu kuchni na wymiar w Szczecinie.

Kuchnia jest sercem domu. To w niej najczęściej spotyka się cała rodzina podczas wspólnych posiłków. Zatem aranżacja kuchni to rzecz, do której trzeba podejść z należytą starannością. Nasi pracownicy z wielką chęcią odciążą Państwa z tego problemu i wykonają indywidualny projekt wymarzonej przez Państwa kuchni. Podczas projektu bierzemy pod uwagę wszystkie Państwa wymagania i pomysły. Zwracamy uwagę na każdy szczegół wizualny, ale także na funkcjonalność. Kuchnia to pomieszczenie, w którym często potrzebna jest duża powierzchnia przeznaczona do przechowywania. Połączenie funkcjonalności, wielu miejsc przechowywania z estetyką to bardzo często ciężkie zadanie. Nasza firma dzięki doświadczeniu wypracowała sposoby na połączenie tych rzeczy. Dzięki temu Państwa kuchnie będą nie tylko cieszyć oko, ale będą także miejscem funkcjonalnym i wygodnym pod względem przechowywania wielu produktów w estetyczny sposób.

Kuchnie na wymiar - co warto wiedzieć!

Pomieszczenie kuchenne często jest trudne do zagospodarowania ze względu na swoje rozmiary. Gwarantujemy, że nawet najmniejsze kuchnie nie będą dla nas problemem. Przy każdym projekcie wykonujemy bardzo precyzyjne pomiary, co przy wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie jest bardzo ważne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy profesjonalną wizualizację projektu wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i produkcji mebli. przygotujemy dla Państwa również kompleksową wycenę projektu włączając w to wycenę mebli oraz dodatkowego wyposażenia i sprzętu AGD. Wyposażenie kuchni zawsze uzgadniamy z klientami, tak, aby pomieszczenie było bardzo funkcjonalne i odpowiadające na potrzeby klienta. Dbamy o naszych klientów pod każdym względem, dlatego proponujemy też ergonomiczne rozwiązania, które pozwolą zoptymalizować koszty. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania i produkty są przez Nas sprawdzone, co powoduje, że ograniczenie kosztów nie wpłynie na jakość wykonania kuchni lub na jej funkcjonalność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jest to gwarancja najwyższej jakości i tego, że kuchnia będzie cieszyła Państwa latami.